Pruszcz Gdański kontakt
kontakt
Pruszcz Gdański mapa
mapa
Pruszcz Gdański transport
transport
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Pruszcz Gdański
BOK
Pruszcz Gdański Biuletyn Informacji Publicznej
BIP
Platforma zakupowa

Ważne informacje

 „Firma Altvater Piła Sp. z o.o. rozwozi harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na 2018 rok. Każdy z mieszkańców powinien dostać harmonogram do końca listopada br. Harmonogramy odbioru dostępne są również tutaj...


Zaproszenie na szkolenia


Ogłoszenie o naborze wniosków


Zmiany w rozkładach jazdy komunikacji Gminy Pruszcz Gdański od 01.11.2017r.


Informacja dla rolników


Mieszkańcy powiatu gdańskiego aktywni zawodowo - projekt


Najbliższe przyjęcia interesantów przez Wójta 15.11.2017 (w godzinach 14:00-16:00 !) oraz 29.11.2017; 13.12.2017 (w godzinach 15:00-17:00)

 

  • Jesteś tutaj:
  • Seans „Papuszy” i spotkanie z aktorem w OKSiBP Cieplewo

Seans „Papuszy” i spotkanie z aktorem w OKSiBP Cieplewo

O mnie się nie martw, Sztuka kochania, Wołyń, Body/Ciało, Pianista, Dziewczyny ze Lwowa, Ojciec Mateusz, Prokurator, M jak miłość, Lekarze, Przepis na życie, Na dobre i na złe, Plebania, Czas Honoru, Operacja Dunaj, Biuro kryminalne, Na Wspólnej, Świat według Kiepskich, Quo Vadis, Wiedźmin, Na kłopoty… Bednarski  – to  tylko część długiej listy filmów i seriali, w jakich wystąpił Zbigniew Waleryś.

Juz jutro, w czwartek, 19 października 2017, o godz. 18:00 aktor będzie gościem specjalnym Kina za Rogiem w OKSiBP w Cieplewie, gdzie odbędzie się seans „Papuszy” w reż. Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze.

W obrazie z 2013 r. o tytułowej romskiej poetce Zbigniew Waleryś wcielił się w postać Dionizego Wajsa, męża głównej bohaterki. Film został doceniony na wielu festiwalach polskich i zagranicznych - zebrał ponad 50 nagród, z czego kilka trafiło  do rąk Zbigniewa Walerysia (m.in. Nagroda Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za drugoplanową rolę męską i nagroda za najlepszą rolę męską Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Valladolid w 2013 r.).

Aktor występował nie tylko przed kamerami filmowymi i TV. Zadebiutował w „Hamlecie” w Teatrze Polskim we Wrocławiu, pracował w teatrach w Zielonej Górze, w Olsztynie, w Legnicy, w Jeleniej Górze, Teatrze Współczesnym we Wrocławiu. Podczas spotkania w Cieplewie Zbigniew Waleryś opowie o pracy na planie zdjęciowym i współpracy z reżyserami. Będzie też odpowiadać na pytania widzów.

Zapraszamy!

Drukuj

Sport i Rekreacja w Gminie Pruszcz Gdański

sport folder

Gmina przyjazna oświacie

gmina przyjazna oswiacie

Gmina przyjazna mieszkańcom

Gmina przyjazna mieszkancom

Gmina logistycznie idealna

gmina logistycznie idealna

10 lat funduszy europejskich

10 lat funduszy europejskich

Niezbędnik Seniora

niezbednik seniora