Pruszcz Gdański kontakt
kontakt
Pruszcz Gdański mapa
mapa
Pruszcz Gdański transport
transport
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Pruszcz Gdański
BOK
Pruszcz Gdański Biuletyn Informacji Publicznej
BIP
Platforma zakupowa

Ważne informacje

 „Firma Altvater Piła Sp. z o.o. rozwozi harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na 2018 rok. Każdy z mieszkańców powinien dostać harmonogram do końca listopada br. Harmonogramy odbioru dostępne są również tutaj...


Zaproszenie na szkolenia


Ogłoszenie o naborze wniosków


Zmiany w rozkładach jazdy komunikacji Gminy Pruszcz Gdański od 01.11.2017r.


Informacja dla rolników


Gmina Pruszcz Gdański zaprasza do składania ofert na prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych w punktach opiekuńczo-wychowawczych w świetlicach wiejskich gminy Pruszcz Gdański oraz w Mediatece w Straszynie


W związku z licznymi spotkaniami przedświątecznymi, jesteśmy zmuszeni odwołać przyjęcia interesantów przez Wójta. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się z sekretariatem w celu umówienia indywidualnego spotkania.

 

Sprawdź swoje możliwości w nietypowym biegu

 

Jeżeli nie przerażają cię sportowe wyzwania, pragniesz przeżyć niezapomniana przygodę i pokonać własne słabości, to…bez wątpienia „Mały Mikołajkowy bieg sprawnościowy” jest wyścigiem dla Ciebie.

Bieg odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 grudnia, w szkole podstawowej w Straszynie. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania powyżej 14 roku życia. Zapisy odbywają się w Szkole Podstawowej w Straszynie, ul. Starogardzka 48 do 8 grudnia 2017, do godz. 15:00 oraz w dniu biegu. Limit uczestników to 70 osób, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Trasa liczy około 6 km z pięcioma stacjami sprawnościowymi. Startujemy o godzinie 11:00 ze szkolnego parkingu przy boisku. Gosciem specjalnym będzie Iwona Guzowska.

Organizatorem biegu jest Szkoła Podstawowa w Straszynie przy pomocy Grupy Żołnierzy - Weteranów.

- Będzie to unikatowa impreza, której dodatkowym atutem będą specjalne punkty sprawnościowe przygotowane przez byłych żołnierzy sił elitarnych wojska polskiego. A zatem nie tylko umiejętność szybkiego biegania liczyć się będzie w tej rywalizacji. Myślę, że to wydarzenie sportowe na długo zapadnie w pamięci jego uczestników. Przy szkole przygotowane również będą atrakcje dla najmłodszych i nie zabraknie gorącej grochówki. Serdecznie zapraszam na tę, nietypową imprezę – mówi wójt gminy Pruszcz Gdański, Magdalena Kołodziejczak.

Więcej informacji w sekretariacie - tel. 58 683 56 95

Drukuj

Sport i Rekreacja w Gminie Pruszcz Gdański

sport folder

Gmina przyjazna oświacie

gmina przyjazna oswiacie

Gmina przyjazna mieszkańcom

Gmina przyjazna mieszkancom

Gmina logistycznie idealna

gmina logistycznie idealna

10 lat funduszy europejskich

10 lat funduszy europejskich

Niezbędnik Seniora

niezbednik seniora