Pruszcz Gdański kontakt
kontakt
Pruszcz Gdański mapa
mapa
Pruszcz Gdański transport
transport
Link do platformy ePUAP
 
ePUAP
Pruszcz Gdański Biuletyn Informacji Publicznej
BIP
Platforma zakupowa

Książka telefoniczna

Urząd Gminy Pruszcz Gdański
ul. Wojska Polskiego 30
83-000 Pruszcz Gdański

Sekretariat: (58) 692 94 21

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres skrytki na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) - /UGPRGD/SkrytkaESP

NIP: 593 21 40 699
REGON:
191674931

Godziny otwarcia:

Poniedziałek     7.30 - 15.30
Wtorek     7.30 - 15.30
Środa     8.00 - 17.00
Czwartek     7.30 - 15.30  DZIEŃ WEWNĘTRZNY
INTERESANCI NIE SĄ PRZYJMOWANI
Piątek     7.30 - 15.30
Kasa urzędu czynna codziennie: 8.00 - 14.00

Numery telefonów w Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr
pokoju

Nr. Tel.

(58 692-94-…)

Parter

Beata Rembisz, Justyna Majewska

Stanowisko ds. zamówień publicznych

10 a

20

Marzena Maciuk, Izabela Kicińska

Stanowisko ds. pozyskiwania funduszy strukturalnych

10 b

30

Referat Finansowy

Marzena Skoczylas

Kierownik

6

44

Monika Kraska

Wymiar Podatków

1

32

Katarzyna Dobrowolska

Wymiar Podatków

1

32

Małgorzata Chmielarczyk

Księgowość Dochodów Budżetowych

2

35

Mariola Jabłecka

Księgowość Podatkowa Upomnienia

2

35

Mariola Szykuła-Gryc

Windykacja należności

3

38

Anna Kwiatkowska

Księgowość Budżetowa

3

38

Danuta Herman

Płace i obsługa kasowa

4

34

Marlena Jankowska

Podatek VAT

5

23

Renata Froncek

Księgowość Budżetowa

5

23

Izabela Tylikowska-Drewek

Finanse

6

44

I piętro

Referat Oświaty i Spraw Społecznych

Bożena Chodkowska

Kierownik

13

48

Barbara Gałecka

Stanowisko ds. społecznych

12

29

Lidia Gitler

Stanowisko ds. społecznych

12

29

Justyna Kiedyk

Stanowisko ds. oświaty (szkoły)

11

39

Joanna Szczepaniak

Stanowisko ds. społecznych Pełnomocnik Gminnej Komisji Rozwiązywania problemów Alkoholowych

11

39

Pozostałe stanowiska

Elżbieta Zajączkowska-Matejko

Radca prawny

14

49

Robert Dargiewicz

Radca prawny

14

49

Korneliusz Głuchowski

Radca prawny

14

49

Izabela Foremna

Stanowisko ds. kontroli wewnętrznej

15

36

Referat Spraw Obywatelskich

Ewelina Kraska-Pyśko

 

Działalność Gospodarcza

22

53

Ewa Czajkowska

Komunikacja Gminna

22

53

Mariola Rudomina

Stanowisko ds. dowodów osobistych

20

46

Iwona Kaczmarek

Hanna Monia

Stanowisko ds. ewidencji ludności

Stanowisko ds. ewidencji ludności

20

27

Referat Inwestycji i Remontów

Adriana Pałaszewska

Wojciech Korytowski

Remonty Budynków Oświatowych i Komunalnych

19

37

Paweł Czajkowski

Kierownik inwestycje

20

42

Milena Pomirska

Drogownictwo inwestycje

20

42

Joanna Falasa

Drogownictwo

20

42

Marta Kozakiewicz

Beata Antkowiak-Klecha

 

Drogownictwo uzgodnienia

17

25

Michał Waga

Rafał Paluch

 

Energetyka

17

25

Bogusława Ziemniewicz

Michał Jaruga

Adam Borowski

 

Drogownictwo

21

71

II Piętro

Magdalena Kołodziejczak

Wójt

31

21

Daniel Kulkowski

Z-ca Wójta

32

21

Małgorzata Grzegorczyk

Sekretarz

28

33

Mirosława Lica

Skarbnik

26

51

Sekretariat

30

21

Referat Gospodarki Przestrzennej i Rozwoju Gminy

Magdalena Bielińska

Kierownik

25

28

Katarzyna Milbradt

Gospodarka Nieruchomościami dzierżawa

25

28

Urszula Twarowska

Zagospodarowanie przestrzenne

25

28

 

Bogumiła Dąbrowska

 

Geodezja numery domów, nazwy ulic

24

22

Anna Ulenberg-Kowalczyk

Gospodarka Nieruchomościami

Angelika Demkowicz

Gospodarka Nieruchomościami

Referat Organizacyjno-Administracyjny

Marta Nowicka

Kierownik

29

43

Anna Ortyl

Aneta Tadrzak

Kadry

18

31

Damian Kamrowski

Biuro Podawcze

0

54

Magdalena Majewska-Bielicka

Promocja Gminy

7

73

Kamila Kowalczyk

Stanowisko ds. kancelaryjno-technicznych

7

73

Małgorzata Kubica

BHP

59

Monika Sieniek

Kancelaria Rady Gminy

29

43

Referat Gospodarki Komunalnej

z siedzibą: Rotmanka ul. Sportowa 25 (budynek spółki Eksploatator)

Katarzyna Kwiatek

Kierownik , Gospodarka Lokalowa

 

56
 

Arkadiusz Kloskowski

Eksploatacja obiektów i terenów gminnych

 

59

Magdalena Krępa (zastępstwo)

Gospodarka odpadami komunalnymi

 

60

Justyna Kaczmarek Jaguś

Z-ca Kierownika, Gospodarka odpadami komunalnymi


60

Agnieszka Laskowska (zastępstwo)

Ochrona Środowiska 

 

57

Wioleta Wrona

Ochrona Środowiska 

57

Marta Rolska

Rolnictwo i melioracja

61

Anita Sąpór

Ochrona środowiska

 

61

Marek Tułowiecki

Stanowisko ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego i przetwarzania informacji niejawnych

72

 

 

Wniosek o wymeldowanie - dygas

Drukuj

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej ....

Akceptuję cookies z tej witryny